دریچه سقفی چهار طرفه

دریچه سقفی چهار طرفه

 نام محصول تهویه دهش:


دریچه سقفی چهار طرفه

توضیحات:


دریچه سقفی چهارطرفه مناسبترین دریچه برای توزیع هوا در مکان هایی است که مانعی در سقف وجود ندارد و نیاز به توزیع برابر هوا می باشد.

دریچه سقفی چهارطرفه جهت هوای رفت ، برگشت وتخلیه وهمچنین به منظور هردوهدف تهویه مطبوع یعنی سرمایش وگرمایش نیز استفاده می شوند.
دریچه های سقفی معمولا در جاهایی که حجم قابل توجهی ازهوا با صدا وافت فشارمتوسط مورد نیاز باشد ،استفاده می شوند .این دریچه ها قابل استفاده در مکان هایی می باشند که نیاز به هوادهی به صورت لایه ای از سقف ضروری باشد.


قابلیت ساخت درمدلهای مختلف ازآلومینیوم اکسترود شده ویا استیل مقاوم در برابر خوردگی را دارا می باشند.
قابل ساخت در ابعاد مربعی ومستطیلی را بنا به سفارش دارا می باشند.
قابلیت پخش هوا درجهت های یکطرفه ، دوطرفه (به صورت متضاد opposite ویا کنجی corner ) ، سه طرفه و چهار طرفه را دارا می باشند.
حالت پخش هوا به صورت سه طرفه در مکانهایی که یک طرف دریچه به دیوار متصل است ونمی خواهیم هوا مستقیما به دیوار برخورد کند،کاربرد دارد.
این دریچه ها بدلیل نوع ساخت در انواع کلاف پهن و کلاف دور باز قابل ساخت می باشند و تنها تفاوت آنها در قاب آنها می باشد.


دریچه های سقفی به منظور استفاده درسقف ساختمانهای تجاری، اداره های مدرن ، هتل ها بیمارستان ها، خانه ها ومکان های صنعتی طراحی شده اند.
دریچه سقفی چهارطرفه معمولا برای سقف هایی که ارتفاع آنها کمتر از 5متر است به کار میروند.


این نوع دریچه های چهار طرفه محصولی است مه همواره با طرح های زیبای هندسی جلوی ویژه ای به سقف ساختمان ها میدهد. 


جدول انتخاب سایز و سایر مشخصات عملکردی دریچه سقفی4 طرفه در حالت مربعی


کاربرد:


دریچه سقفی چهار طرفه اغلب برای خانه ها، بیمارستان ها به منظور تنظیم و پیاده سازی سیستم های تهویه هوا و مطبوع سازی روی سقف تعبیه می شوند. با نصب دریچه سقفی چهارطرفه بر سقف سبب پخش افقی هوای رفت و برگشت با استفاده از پره های متوالی خواهد شد.

اندازه های دریچه سقفی چهار طرفه