در حال بارگیری ...

ورق پیش عایق

خانه / ورق پیش عایق
ورق پیش عایق

ورق پیش عایق

ورق پیش عایق از دو ورق آلومینومی که میان این ورق ها فوم پلی یورتان یا فنولیک واقع گشته است تشکیل شده است. ورق کانال پیش عایق شده، به منظور انتقال هوا طراحی شده است که توانسته در اکثر مکانها و پروژه ها جایگزین کانالهای گالوانیزه شود.
کانال های پیش ساخته پیش از اجرا عایق شده است چرا که اگر بخواهیم پس از نصب کانال های صنعتی آن ها را عایق کنیم با مشکلاتی روبرو میشویم. در صورتی که از کانال های پیش ساخته استفاده کنیم چنین دشواری ها آسان خواهند شد. مخصوصاً اگر ارتفاع سقف مکان در نظر گرفته شده کوتاه باشد و یا از سقف کاذب استفاده شده باشد متحمل دشواری های بیشتری با عایق کردن کانال ها پس از نصب خواهیم بود. بنابراین با پیشرفت تکنولوژی روز دنیا این امور با تولید روز افزون کانال های از پیش عایق شده تسهیل گشته است.

 

ویژگی ورق های پیش عایق

با پیشرفت تکنولوژی صنعت تاسیسات روز به روز متحول شد و گروه جدیدی از کانال‌های انتقال هوا که کانال پلی یورتان نام دارد را به بازار عرضه کرد. کانال های پیش عایق از مواد خاصی ساخته شده‌اند، وزن کمی دارند و آسانی در نصب و اجرای کانال پلی یورتان موجب محبوبیت آن‌ها برای پروژه‌های مختلف شده است. کانال هوای پیش عایق هنگام نصب به عایق کاری نیازی ندارد و همین مساله سرعت نصب آن را سریع‌تر می‌کند.

تمامی ویژگی‌های منحصر به فرد کانال پیش عایق سبب شده است این کانال‌ها جایگزین خوبی برای سایر کانال‌های انتقال هوا شوند و در اکثر پروژه‌های ساختمانی از آن‌ها استفاده شود. جنس کانال پیش عایق از رزین بدون الیاف است که یک طرف آن را فویل‌های آلومینیومی حرارت دیده و سطح دیگر آن را آلومینیوم مسطح تشکیل داده است. کانال‌های پیش عایق ضخامت‌های مختلفی دارند که با توجه به کاربری ساختمان می‌توان از ابعاد و ضخامت مناسب استفاده کرد.

از دیگر ویژگی‌های منحصر به فرد کانال های پیش عایق اشغال فضای کمتربرای نصب است. عایقکاری سایر کانال‌های انتقال هوا هزینه‌های زیادی به دنبال داشت اما این مرحله برای اجرای کانال پیش عایق حذف شده است و همین مساله هزینه‌های نصب و راه‌اندازی کانال های پیش عایق را کمتر کرده است.

برای کلیه پروژه‌های مسکونی و تجاری، صنایع غذایی و فضاهای استریل کانال پیش عایق پلی یورتان و کانال از پیش عایق بندی شده کاربرد دارد. علاوه بر این نصب و اجرای کانال پیش عایق محدودیت آب و هوایی ندارد و با هر شرایط آب و هوایی سازگار است. کانال پیش عایق پلی یورتان جایگزین ورق‌های گالوانیزه شده است و از پرکاربردترین ورق‌ها به شمار می‌آید.

   

کانال های پیش عایق از مواد خاصی ساخته شده‌اند، وزن کمی دارند و آسانی در نصب سبب محبوبیت آن‌ها برای پروژه‌های مختلف شده است. کانال هوای پیش عایق هنگام نصب به عایق کاری نیازی ندارد و همین امر سرعت نصب آن را بالاتر میبرد.
  کانال پیش عایق از جنس رزین بدون الیاف است که یک طرف آن را فویل‌های آلومینیومی حرارت دیده و سطح دیگر آن را آلومینیوم مسطح تشکیل داده . کانال‌های پیش عایق ضخامت‌های مختلفی دارند که با توجه به کاربری ساختمان می‌توان از ابعاد و ضخامت مطلوب استفاده کرد.